top of page
venta-medya-sosyal-medya- danışmanlığı-slider-2.jpg
venta-medya-sosyal-medya- danışmanlığı-slider-2.jpg
Belli belirsiz Glow

Sosyal Medyanızı Yönetelim!

Sosyal medya danışmanlığı hizmetimizde, markanız için sosyal medya hesapları açıyor ve var olan hesapları düzenliyoruz. Günümüzde hemen hemen herkesin sosyal medya hesabı bulunuyor ve kaliteli bir sosyal medya hesabı müşteri potansiyelinizi artırabilir. Biz de daha tutarlı ve profesyonel bir görünüm sağlamak için sosyal medya hesaplarınızı daha iyi tasarlıyoruz.

Gönderilerinizi, bir ay öncesinden belirlenen günlerde paylaşacak şekilde hazırlıyoruz. Gönderileriniz, belirlediğiniz gün ve saatte dakikasında paylaşılarak, Google algoritmalarında tutarlı bir marka haline gelmenizi sağlıyoruz. Gönderilerinizi takip ediyor ve kullanıcı yorumlarını izliyoruz. Kötü yorumları kaldırıyor ve ani oluşabilecek durumlarda, örneğin deprem veya ölüm gibi, markanız adına anında paylaşımlar hazırlıyoruz.

Sosyal medya danışmanlığı hizmetimiz, markanızın sosyal medya hesaplarının yönetimi konusunda size yardımcı olur. Bu sayede, sosyal medya hesaplarınızda tutarlı bir marka imajı oluşturarak müşterilerinize daha çekici bir hedef haline gelebilirsiniz.

Örnek Çalışmalarımız

bottom of page